עוקבים באינסטגרם מישראל

עמודים ישראליים רבים וגם חשבונות שרוצים להתפרסם חוזרים על הטעות, וקונים עוקבים באינסטגרם מחו"ל, או גם בשיטות חינמיות שונות משיגים עוקבים מחו"ל. אך זו היא טעות ! שואלים את עצמכם מדוע ? ממגוון סיבות, שלא יהיו רלוונטיות אם העוקבים היו מישראל. פירוט נוסף בהמשך המאמר …

כעמוד / חשבון ישראלי, אתם רוצים להגיע לקהל היעד הישראלי (לרוב) ולהשיג עוקבים ישראלים. אז למה בעצם אנשים ממשיכים להשיג עוקבים מחו"ל ? משלוש סיבות: זה זול, זה זול וגם – זה זול. קניית עוקבים מחוץ לארץ זולה בהרבה יותר מאשר קניית עוקבים ישראלים. וזאת מפני היחס של משתמשי האינסטגרם הישראליים אל שאר העולם, וכיצד העוקבים הישראליים יתרמו יותר לחשבון מאשר עוקבים מחו"ל.

קניית עוקבים באינסטגרם מישראל

כשאתם רוצים להגיע לקהל יעד ישראלי, אתם צריכים עוקבים ולייקים ישראליים – אם תקנו עוקבים מגרמניה, או הודו או כל מקום אחר בעולם – העוקבים החדשים שלכם יהיו בהתאם. לכן חשוב לבחור דווקא בשירות קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם / להשיג בשיטות חינמיות שונות עוקבים ישראלים על מנת להגיע אל קהל היעד המתאים. (כמובן שעוקבים בנושא שאתם מתעניינים בו אפילו יותר אפקטיבים).

תיוגים \ האשטאג

ההאשטאג שאתם מפרסמים בכל פוסט חייב להיות בעברית, וכן גם לכלול את המילה "#ישראל" במידה ואתם עמוד (לא מומלץ לחשבון פרטי). ושוב זאת מפני שאתם רוצים להגיע לישראליים, ולא לעוקבים מחו"ל. חשוב לדאוג לשמור על האשטאג מותאם לנושא ולא להגזים וליצור מצב בו ההאשטאג בפוסט שלכם הוא "#ישראל #ירושלים #יהודים" וכדומה, כך אתם אכן תגיעו לעוקבים ישראליים אך לא לעוקבים בנושא שאתם צריכים.

שיטת ה-לעקוב ולהוריד

"לעקוב ולהוריד" היא שיטה ידועה – עוקבים אחרי משתמשים שמתעניינים בנושא של העמוד שלכם, הם עוקבים אחריכם חזרה לאחר שראו את הפוסטים שלכם (לא להיות משתמש פרטי !) ולאחר יום-יומיים תוכלו להוריד להם את העוקב. לרוב אם אתם עמוד אתם כנראה תלכו לעמוד מצליח אחר, תלכו לרשימת העוקבים שלו ותציעו לכולם. אך במידה ועשיתם טעות – הלכתם לעמוד לא ישראלי בנושא, זה לא יהיה יעיל מאוד. נכון, יעלו לכם העוקבים (במידה ואתם לא עמוד תוכן) אך אל תצפו להגיע לעוקבים נוספים כשאתם הולכים לעמוד מחו"ל. בטח שלא עוקבים מישראל. מה גם שהקידום לא יהיה יעיל מפני שאתם תבלבלו את מערכת האינסטגרם, עוקבים מחו"ל אבל פוסטים והאשטאג ישראליים = בלבול.

לסיכום, חשוב לזכור להשאיר את החשבון שלכם פתוח, לפרסם פוסטים והאשטאג בעברית ולדאוג תמיד שעוקבים אחריכם עוקבים ישראליים – לפחות בהתחלה. לאחר שתגיעו לעשרות אלפי עוקבים ישראליים, תוכלו להתחיל להתעסק עם עוקבים מחו"ל.

כתוב/כתבי תגובה