קניית לייקים באינסטגרם – איך זה עובד?

ההתפחות של הרשתות החברתיות בעולם הוא מדהים. היום כל עסק או סלב נמדד על פי כמות הלייקים או העוקבים שלו. זה הפך להיות מדד לפופולריות ומוניטין בתעשייה. עם כמות של לייקים ועוקבים גם מגיע הכוח. קניית לייקים באינסטגרם וברשתות חברתיות נוספות הוא כבר לא משהו שצריך להתבייש בו. הרבה אנשים עושים את זה, אז אין סיבה שאתם לא. במאמר הבא נסביר איך עובדת קניית לייקים באינסטגרם בפרט. בחרנו להתמקד באינסטגרם כי היא מתיימרת להיות הרשת החברתית המשפיעה ביותר בישראל.

איך זה עובד

כמו כל שירות באינטרנט, ניתן למצוא כל מיני אלטרנטיבות בתחום הזה. ישנן שיטות שונות לתמחור של קניית לייקים באינסטגרם.

שיטה ידנית

בשיטה הזו, אתם קונים "בנק" של לייקים. לדוגמא, נכנסתי לאתר בשם: ד"ר לייק. הם האתר היחיד ברשת שמציעה את השיטה הזו לכן ציינתי את שם האתר. באתר רכשתי חבילה של 1,000 לייקים. החבילה הקטנה ביותר לצורך ניסיון וחוות דעת. תוך כמה דקות לאחר הרכישה, קיבלתי מייל עם שם משתמש וסיסמא לפאנל שלהם כולל סרטון הסבר.

הפאנל מאוד פשוט ותוך 2 צעדים פשוטים ניתן לשלוח לייקים. בחרתי לשלוח 100 לייקים לתמונה חדשה שהעלתי זה עתה. הלייקים הגיעו תוך מספר רגעים. כעת נשארו לי 900 לייקים. כך זה עובד בשיטה הידנית.

שיטה אוטומטית

בשיטה האוטומטית מדובר על מנוי חודשי. ניתן למצוא את זה ברוב האתרים תוך חיפוש קצר בגוגל. כאן, משלמים על בסיס חודשי ומקבלים לייקים ללא הגבלת תמונות. כלומר כל תמונה שתעלו בתקופת המנוי שלכם, תקבל את מספר הלייקים שבחרתם בחבילה. אם קניתי לדוגמא חבילה של 40 לייקים לחודש, אקבל על כל תמונה 40 לייקים.

מה מומלץ

לשיטה הידנית יתרונות ברורים על השיטה האוטומטית. קודם כל, בשיטה הידנית אתם שולטים על כמות הלייקים לתמונה. אם תרצו לחזק תמונה מסויימת בכמות נוספת של לייקים, זה אפשרי. בנוסף, אתם שולחים את הלייקים בזמנים שלכם. אם אתם בוחרים לשלוח לייקים כשעה לאחר העלאת התמונה או אפילו יום אחרי ההעלאה. השליטה היא שלכם בלבד. גם אם בחרתם חודש אחד להעלות פחות תמונות, אתם לא מפסידים כסף כי התשלום הוא חד פעמי ולא על בסיס מנוי חודשי.

כתוב/כתבי תגובה